www.SzambaBydgoszcz.pl

SZAMBA BYDGOSZCZ

SZAMBA BYDGOSZCZ I OKOLICE - TEL. 668 536 835


Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości szamb betonowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu udało nam się opracować technologię tworzenia szamb niezawodnych i całkowicie szczelnych. Możemy więc zagwarantować, że wybierając produkty naszej firmy, zyskają Państwo pewność najwyższej jakości i przede wszystkim spokój i poczucie bezpieczeństwa na długie lata.

Oferowane przez nasza firmę produkty posiadają wszelkie niezbędne do ich montażu i zastosowaniu w gospodarstwach domowych certyfikaty. Oznacza to, że decydując się na skorzystanie z naszych usług nie muszą Państwo martwić się o to, by dopełnić jakichkolwiek formalności związanych z budową przydomowego szamba betonowego.

Dodatkowo oprócz produkcji pojemnika na odpady komunalne oferujemy także Państwu:  

  • transport gotowego pojemnika we wskazane miejsce, 
  • profesjonalny montaż naszych szamb betonowych.

    Produkcja - Transport - Montaż Bydgoszcz i okolice   Produkcja - Transport - Montaż Bydgoszcz i okolice   Produkcja - Transport - Montaż Bydgoszcz i okolice

Proponując Państwu dodatkowo transport oraz montaż naszych szamb betonowych dajemy Państwu gwarancję, że na żadnym z tych etapów nie zostaną one uszkodzone. Wiadomo przecież, że każde, nawet najdrobniejsze uszkodzenie takiego pojemnika może niekorzystnie wpłynąć na jego szczelność. W trosce o Państwa bezpieczeństwo i wygodę postanowiliśmy więc sami zadbać o odpowiedni przewóz szamba i jego zamontowanie na Państwa działce.

Zachęcamy do zainteresowania się szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i z pewnością rozwieją wszystkie wątpliwości. Z chęcią doradzimy też, które szambo wybrać, by najlepiej sprawdziło się w Państwa sytuacji.

Usługi te realizujemy przede wszystkim na terenie Bydgoszczy oraz okolic.